Atidaryti

Įdėmaus mūsų rekomendacijų, patarimų bei pastabų išklausymo dėka Investuotojai visada pasieks numatytą tikslą. Netgi daugelis jų nusprendžia plėsti investiciją skirdami uždirbtą pelną sekantiems objektams. Prie šių sprendimų prisideda taip pat nereikalaujanti pernelyg didelio dėmesio veikla bei nėra būtinybės įdarbinti darbuotojus. 

Kodėl EHRLE yra lyderiu?

Tradicija, inovatyvumas, modernumas
Tradicija, inovatyvumas, modernumas

EHRLE yra šeimos įmone, kuri buvo įkurta ir vadovaujama eilinių kartų. Pirmųjų pasiekimų aukšto slėgio sistemų srityje jau 1927 m. turėjo Josefas Antonas Ehrle. Būtent jis įsteigė gamyklą, apibrėžė įmonės veiklos kryptis bei ištobulino iki šių dienų naudojamą gamybos meistriškumą. 1953 metais įmonę perėmė jo sūnus Oskaras Rudolfas Ehrle. Jo dėka įmonė plėtėsi visų pirma plovimo įrangos ir kitose aukšto slėgio plovimo sistemų srityje. 1961 metais EHRLE įmonės produktus oficialiai pradėta platinti pasaulio rinkose. 2011 m. atšvęstas šio įvykio 50-ties metų jubiliejus. Nuo 1984 metų iki dabar įmonę valdo eilinis palikuonis – inžinierius Reineris Ehrle.

Per pastaruosius 20 metų įvyko didžiausias technologinis šuolis ir tai atsispindi gaminamoje įrangoje. Inovacija – tai vis dar pagrindinė įmonės veiklos prielaidų, kurią praktikoje įgyvendina įmonės savininkas, kurio visapusiškas techninis išsilavinimas išties tam tarnauja. 

Vokiška produkto kokybė
Vokiška produkto kokybė

EHRLE plovyklos – tai gaminys, kuris didžia dalimi gaminamas Vokietijoje. Bavarijos Illertissen vietovėje esanti įmonė turi tris atskiras gamybos linijas, dviejose iš jų gaminamos bekontaktinės plovyklos. 

Vokiškas produktas visų pirma asocijuojasi su pažangiomis technologijomis, pagaminimo tikslumu bei patikimumu. 

Įrengimų eksploatacija ir jų taisymas, plovyklos veikimo patikimumas
Įrengimų eksploatacija ir jų taisymas, plovyklos veikimo patikimumas

Turėdami omenyje tai, kad pasaulyje viekia tūkstančiai EHRLE plovimo vietų ir kad ši markė yra vairuotojų žinoma, galime teigti, kad mūsų įrangos eksploatacija yra ženkli teigiama šio žodžio prasme. Iš geriausių specialistų sudaryta tarptautinė komanda dirba tam, kad gamybos linijas paliekanti įranga būtų parengta pastoviai dirbti sudėtingose sąlygose.
 
Vokiški gaminiai pasižymi visų pirma pažangiomis technologijomis, preciziškumu bei patikimumu. Aišku, tai nereiškia, kad nebūna jokių defektų jų eksploatavimo plovyklose metu. Tokiais atvejais Investuotojas gali tikėtis labai greitos EHRLE serviso, pasižyminčio operatyvumu ir profesionalumu, reakcijos. Vidutiniškas serviso darbuotojo į plovyklą atvykimo laikas nuo pranešimo apie defektą pateikimo momento sudaro 24 val.

Tačiau sistemos gerinimo mūsų įmonėje dėka šis laikas sutrumpinamas netgi per pusę.

Dėl vokiečių gamintojo potencialo įsitikino jau labai daug Investuotojų, tarp kitko geriausi įgalioti automobilių salonų tinklai bei degalinių tinklai. EHRLE plovyklos – tai patikimas, saugus, preciziškai ir tiksliai pagamintas produktas.

Mumis pasitikėjo jau daugelis, taigi prisijungti prie laimėtojų išties visada naudinga. 

Up
Šis puslapis naudoja (cookies) kurių dėka mūsų servisas veikia geriau Sužinok daugiau Suprantu