Idėja

01. Savo verslo idėja

Vadovauti bekontaktės savitarnos plovyklos investicijai nereikia skirti daug laiko, tačiau neturėkite iliuzijų, kad jos veiklos pradžia bus lygiai tokia pat banali. Pirmiausia įvertinkite savo galimybes: laiko, finansines ar personalo (ar pats/pati sugebėsiu sutvarkyti visus formalumus, ar man prireiks pagalbos).

Paslaugoms

02. Ehrle visada Jūsų paslaugoms

Visą laikotarpį nuo preliminarios informacijos gavimo iki visos investicijos užbaigimo, esame Jūsų paslaugoms. Visa reikiama informacija gali Jums būti suteikta elektroniniu paštu, telefonu arba asmeniškai susitikimo metu.
Mūsų teikiama pagalba neapsiriboja teorinėmis žiniomis, jos pagrindas – praktika. Kiekvienam Investuotojui gali būti suteikta konsultacija investicijos vietos ir sklypo potencialo įvertinimo, atsižvelgiant į aplinkos sąlygas, klausimais.
Išnagrinėjus visus „už“ ir „prieš“ galime parinkti optimalų plovyklos modelį.

Vietos suradimas

03. Vietos suradimas

Norint įkurti savo plovyklą būtina turėti nuosavą žemės plotą arba išsinuomoti jį mažiausiai 10 metų. Žinoma, kuo didesnis sklypas, tuo didesnę plovyklą galima pastatyti. Laikoma, kad vienai plovimo vietai reikalingas apie 250 kv. m plotas, užtikrinantis saugų atstumą ir leidžiantis saugiai vykdyti manevrus.
Ne visi sklypai tinkami tokiai automobilių plovyklai įrengti. Be jo geofizinių savybių, turi būti tenkinti tam tikri administraciniai reikalavimai, t.y. teritorija, kurioje planuojate statyti automobilių plovyklą turi būti komercinės arba statybinės ir komercinės paskirties.
Būtina įsitikinti, ar sklypas aprūpintas inžinerinėmis komunikacijomis, t.y. vandentiekiu, elektros linija ir kanalizacija (lietaus ir buitine). Be to, galima papildomai pajungti dujas ir plovyklą pasirinktinai šildyti dujomis.

Dokumentacija

04. Techninė dokumentacija

Prieš pradedant statybos darbus, būtina pasirūpinti statinio projektu (kurį galite įsigyti pas mus), teritorijų planavimo dokumentais arba projektavimo techninėmis sąlygomis bei statybos leidimu.
Jeigu sklypas yra arti gyvenamųjų pastatų arba žaliųjų plotų, tam tikra įstaiga iš Investuotojo gali pareikalauti parengti sąlygų tenkinimo dokumentą pagal Vandentvarkos įstatymą arba planuojamos ekonominės veiklos poveikio aplinkai ataskaitą.

Finansavimas

05. Finansavimas

Kiekvienas Investuotojas gali pasirinkti vieną iš trijų skirtingų veiklos finansavimo būdų: savo lėšas, banko kreditą arba išperkamąją nuomą.
EHRLE Įmonė neprimeta savo sąlygų, visiems leidžia laisvai pasirinkti tinkamą paslaugų teikėją. Yra taip pat galimybė gauti ES paramą. 

Statybos

06. Statybos darbai

Vietos architektui tinkamai pritaikius projektą, galima pradėti žemės darbus, kuriuos atlieka Investuotojo pasamdyta brigada.
Darbų priežiūrą vykdo investicijai priskirtas EHRLE inžinierius, kuris patvirtina arba nepatvirtina atskirų darbų etapų užbaigimą.

Surinkimas

07. Plovyklos surinkimas

Pabaigus žemės ir statybos darbus, montuojama tiek įranga, tiek konstrukcija. Abiejais atvejais viską prižiūri apmokytas EHRLE personalas, kuris užtikrina taisyklingą surinkimą.
Po to kiekvienas Investuotojas apmokomas plovyklos funkcionavimo klausimais, atsiima raktus ir pradeda savo verslą.

Tai dar ne pabaiga!

Svarbiausia – perdavus plovyklos raktus mūsų bendravimas nesibaigia.
Siekdami, kad mūsų Klientų investicijos vykdymo procesas vyktų tinkamai ir svarbiausia būtų sėkmingas, teikiame visokeriopą pagalbą rinkodaros klausimais, atsižvelgiant į vietos rinkos poreikius. Cheminių priemonių taikymo, tinkamų plovyklos parinkčių konsultavimo, o ypač greito ir tinkamo aptarnavimo klausimais.

Up
Šis puslapis naudoja (cookies) kurių dėka mūsų servisas veikia geriau Sužinok daugiau Suprantu