Bekontaktė plovykla

EHRLE markė vienareikšmiškai asocijuojasi su bekontakčio transporto priemonių plovimo technologija, kuri daugelį metų yra tobulinama mūsų firmos inžinierių. 

Pirminės, rankiniu būdu aptarnaujamos plovyklos jau  prieš kurį laiką buvo pakeistos plovyklomis, kuriose buvo naudojami šepečiai. Tuo tarpu šios vis dažniau keičiamos savitarnos bekontaktinėmis plovyklomis. Būtent jos dažniausiai pasirenkamos vairuotojų.

EHRLE įmonė būdama bekontakčių savitarnos plovyklų rinkos lydere propaguoja šio tipo plovimą, kadangi panaudojus gaminamus įrengimus bei aukštos kokybės chemines valymo priemones šios plovyklos tampa itin veiksmingos ir saugios visoms transporto priemonėms. Plovyklose ir aukšto slėgio plovimo įrangoje naudojamas bekontaktis plovimo metodas grindžiamas papildomai neginčijama patirtimi, kuri tobulinama daugiau nei pusė amžiaus.

Vizito EHRLE plovyklose metu naudotojus lydi malonus, vaisių kvapas. Tai pirmojoje programoje naudojamo Active PowerPearl MicroPowder™ privalumas. Išskyrus savo chemines savybes, ši priemonė turi papildomų privalumų.

Visiškai pakanka keturių programų, kad galėtumete tobulai nuplauti savo automobilį. Vyksta darbai – kurių tikslas – sumažinti programų skaičių iki reikalaujamo minimumo, kad galima būtų tuo pačiu palengvinti visiems naudotojams įrangos aptarnavimą. Šio dėka vairuotojai sutaupys laiko ir galės be baimės tęsti plovimo procesą nežiūrėdami nervingai į laikrodžius.

Efektyvus automobilio nuplovimas bekontaktinėje EHRLE firmos savitarnos plovykloje, pasinaudojus taikoma aukščiausios kokybės technologija bei cheminėmis valymo priemonėmis leidžia pasiekti ženkliai tenkinamą rezultatą be įbrėžimų atsiradimo arba kitų pažeidimų plaunant šepečiu rizikos.

Vokiškas preciziškumas bei inovatyvi technologinė mintis buvo apdovanota gausiomis dovanomis. Vertingiausias įvertinimas, kuris toliau mus visus įtikina, kad EHRLE firmos naudojamas bekontakčio plovimo metodas yra visiškai saugus, tai VDA kokybės sertifikatas.

EHRLE plovyklos veikia naudojant 4 plovimo programas.

Norėdamas sužinoti daugiau spūstelk atskiras programas.
 • 1
  Plovimas mikromilteliais
  Plovimas mikromilteliais

  Active PowerPearl MicroPowder™ staigiai pašalina purvą nuo automobilio paviršiaus. Speciali aktyviųjų dalelyčių, primenančių tūkstančio mikrokempinėlių reakciją, formulė veikia nepažeidžiant transporto priemonės kėbulo. 

 • 2
  Nuplovimas švariu vandeniu
  Nuplovimas švariu vandeniu

  Norint nuplauti Active PowerPearl MicroPowder™, kuriuo padengtas visas transporto priemonės paviršius, būtina naudoti švarų tekantį vandenį pagal antrą programą.

 • 3
  Ultra Protection
  Ultra Protection

  Trečia programa karšto vaško UltraProtection™ dėka padidina lako apsaugą. Tokiu būdu ant automobilio paviršiaus susidaro papildomas sluoksnis, kuris pagerina vandens nutekėjimą bei pagerina valytuvų darbą.

 • 4
  SuperFinish
  SuperFinish

  Paskutinė – ketvirta programa demineralizuoto, osmosinio vandens su blizgiklio ir nanotitaninio džioviklio priemaišos dėka suteiks papildomą blizgesį.

VDA sertifikatas

EHRLE plovykloms buvo išduotas Vokietijos automobilių pramonės asociacijos VDA sertifikatas.

VDA sertifikatas
VDA sertifikatas

Vokietijos automobilių pramonės asociacijos skiriamas VDA kokybės sertifikatas (Verband der Automobilindustrie) – tai išskirtinis tų gamintojų, kurie tenkina griežtus šios prestižinės įstaigos apibrėžtus kokybės standartus, pripažinimas. Tarp jų yra automobilių sektoriui taikoma Vokietijos kokybės valdymo sistema QMC. VDA QMC sertifikatas yra išduodamas kokybės ekspertų, kurie automobilių gamintojų ir tiekėjų užsakymu veda tyrimus, kurie leidžia sudaryti bendrus produkto technologinės kokybės standartus:

 • funkcionalumą
 • praktiškumą
 • patikimumą
 • ilgaamžimkumą
 • naudojimo saugumą

Paskutiniu punktu neginčijamai patvirtinama, kad naudojimasis EHRLE plovyklomis yra visiškai saugus netgi jautriausiems naujų transporto priemonių lakams ir kėbulams. Šį faktą patvirtina EHRLE savitarnos plovyklos, kurios įrengtos pripažintų markių automobilių salonuose bei servisuose. Tuo pačiu EHRLE yra pirmasis ir vienintelis gamintojas mūsų rinkoje, kuris turi VDA sertifikatą, išduotą už naudojamą savitarnos plovimo technologiją. Šis pripažinimas buvo skirtas ne tik už naudojamą technologiją, bet taip pat už gaminamas chemijos priemones.

Kad kiekvienas Klientas būtų įsitikinęs dėl siūlomos jam paslaugos, EHRLE plovyklos yra papildomai ženklinamos EHRLE plovimo kokybės sertifikuotu ženklu. 

ModulLine ETRONIC 4

Moderni ModulLine bei ETRONIC 4 sistema – tai visiškai nauji sprendimai, kurie gali būti pritaikyti pačiai moderniausiai gamybos įmonei.

 ModulLine ETRONIC 4

EHRLE Plovyklos duomenys ir nustatymai gali būti greitai patikrinti naudojantis GSM ar internetu. Senoji sistema buvo pakeista ETRONIC 4, kuri buvo sukurta bendradarbiaujant su SIEMENS korporacijos inžinieriais. Tai novatoriškiausia ir pažangiausia kontrolės bei serviso pranešimų sistema prieinama plovyklų rinkoje, galinti atlikti plovyklos diagnozę nuotoliniu būdu EHRLE aptarnaujamo personalo.

monitoring

Investuotojai gali pasirinkti vieną iš dviejų būdų:

Model Basic

Jau standartinėje Modul Line ETRONIC 4 plovyklos komplektacijoje Investuotojas turi galimybę SIEMENS kompiuterio išmaniajame skydelyje arba per ISDN/DSL modemą, arba per GSM pasiekti visus pagrindinius nustatymus: darbo laiką, „happy hours”, chemijos priemonių dozavimą bei surasti visus statistinius duomenis apie plovyklos pajamas per nurodytą laiką. Basic informuoja Investuotoją apie pagrindinius plovyklos darbo parametrus ir siunčia serviso pranešimus.

Šio modelio CM1 variantas leidžia taip pat Investuotojui pasiekti aktualią informaciją apie oro ir technologinio vandens temperatūrą. Centrinis kompiuteris susietas su kiekvienu kontrolieriumi, kuris yra atsakingas už konkrečią plovyklos plovimo vietą. 

Model Comfort

Ši sistema leidžia EHRLE servisui atlikti plovyklos diagnozę nuotoliniu būdu ir analizuoti galimas serviso problemas didelės raiškos 12,1’’ išmaniajame ekrane. Investuotojas kompiuterio išmaniajame skydelyje arba per ISDN/DSL modemą, arba per GSM turi prieigą prie papildomos informacijos, t.y. apie terpių ir atskirų modulių bei atskirų plovyklos elementų būklę. Be to yra galimybė valdyti cheminių priemonių skysčio pavidale bei Mikromiltelių lygį.

Sistema turi CM2 bei CM3 variantus, o taip pat individualius paketus pagal individualų Investuotojo pageidavimą. CM2 kompiuterio ekrane, plovyklos sistemų grafinės schemos dėka kontroliuojami visi plovyklos elementai.

Pateikiami tarp kitko tokie parametrai: vandens darbinio slėgio kontrolė, iš tinklo paduodamo vandens slėgis, osomosinio vandens ar antiužšalimo sistemos duomenys. CM3 variantas papildomai parodo esamą Mikromiltelių lygį, UltraProtection vaško bei SuperFinish blizginimo priemonės lygį.

EHRLESol™

EHRLESol™ - tai inovatyvi, ekonomiška ir visų pirma ekologiška saulės energijos panaudijomo sistema, kuri montuojama ant EHRLE plovyklų stogų.

EHRLESol™
EHRLESol™
EHRLESol™

Glaudaus EHRLE ir lyderiaujančių šilumos sistemų gamintojų bedradarbiavimo dėka mūsų investuotojoms siūlome sprendimus, kurie atneš ne tik pamatuojamą ekonominę naudą sumažinus šildymo išlaidas, bet taip pat prisidės prie gamtinės aplinkos apsaugos. Tai yra pagrindas stengtis gauti ES lėšų, nes matomas teigiamas EHRLESol™ ekonominis ir proekologinis aspektas.

EHRLE inžinierių suprojektuoti specialūs saulės kolektoriai montuojami ant savitarnos plovyklos stogo. Visa sistema yra vientisai integruota su šildymo bei kitomis sitemomis, kad galima būtų tuo pačiu užtikrinti efektyvų funkcionavimą. EhrleSOL™ dėka Investuotojas per metus gali sutaupyti netgi iki 40% sunaudojamų dujų. Padidėjęs susidomėjimas sistema kyla ne tik dėl rūpinimosi aplinka, bet taip pat dėl nestabilumo energetinių žaliavų rinkoje, didėjančios jų paklausos ir senkančių resursų. 

Ši vokiška sistema buvo apdovanota 2009 metų gaminio nominacija, kurią skyrė Lenkijos degalų rūmų taryba Tarptautinės mugės „DEGALINĖ” metu.

Real Time Display

Naujoviškos ModulLine bei ETRONIC 4 sistemos – tai visiškai nauji sprendimai, kurie gali būti taikomi moderniausioje gamybos įmonėje. 

Real Time Display
Real Time Display

Nuo pat pradžių siūlomi nerūdijančio plieno skydeliai perėjo per pastaruosius metus kelis smulkius pakeitimus. Išskyrus patį dizainą, pasižymintį tarp kitko patrauklia grafika bei nuo vandens čiurkšlių apsaugančiais mygtukais, papildomai buvo panaudotos apsaugos monetų įmetimo angoms, sudaryta galimybė sumontuoti monetų įmetimo sistemą bei galų gale sudaryta papildoma galimybė pasirinkti trumpą arba ilgą skydelio variantą. Vienok šiais metais valdymo skydelis perėjo visišką metamorfozę.

Visi Investuotojai nuo šių metų kartu su plovykla gaus visiškai naują valdymo skydelio modelį, vad. Real Time Display. Ligšiolinio turimų plovimo impulsų kiekio parodymo vietoje dabar truputį didesniame ekrane bus parodomas einamas plovimo laikas pagal įmestų monetų vertę. Tai bus ženklus palengvinimas visiems naudotojams, kurie tiksliai žino, kuriuo momentu pasibaigs plovimo procesas, ir tokiu būdu galės susikaupti ties tomis procedūromis, kurios jiems labiausiai rūpi. Tuo pačiu Investuotojai gali jaustis labiau tikri, kad konkretus vairuotojas neužsibus plovimo vietoje, nes jį mobilizuos prabėgantis laikas.

Nuo šių metų skydeliuose taip pat buvo nurodyta papildoma mokėjimo forma papildžius tuo pačiu galimų pasirinkimo variantų sąrašą. EHRLE – tai vienintelis gamintojas, kuris įveda galimybę apmokėti už paslaugą net 6 būdais: monetomis, banknotais, žetonais, specialiais EHRLE KeySystem rakteliais, kreditine kortele arba pasinaudojus mobiliojo telefono mokėjimo moduliu. 3 iš jų tai visiška naujovė. Tuo pačiu išsispręs asmenų, kurie norėtų pasinaudoti plovykla, bet, dėja, neturi jokių smulkiųjų ar banknotų, problema. Tai be abejonės taip pat ženklus EHRLE įmonės pasiekimas, kadangi ligšiol jokiai kitai įmonei nepavyko įdiegti tokio sprendimo, ar ekrano, kuriame parodomas plovimo laikas.

LCE / SLM – EHRLE profesionalios šildymo sistemos

Plovyklai tiekiantys šiltą vandenį aukšto našumo katilai ir šildymo moduliai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno.

Beslėgis šildymo katilas EHRLE LCE 20-85kW su dujiniu degikliu.
Beslėgis šildymo katilas EHRLE LCE 20-85kW su dujiniu degikliu.

Pagrindinis EHRLE šildymo modulis su nerūdijančio plieno katilu gali tiekti karštą vandenį netgi keturioms plovimo vietoms.

Moduliacinis dujinis degiklis su tolygiu galios reguliavimu nuo 5% iki 100%, suderinus su moderniausia kondensacijos technologija, sudaro maksimalaus našumo ir energiją taupančią šildymo sistemą.

Beslėgis šildymo katilas EHRLE LCE 30-160 kW
Beslėgis šildymo katilas EHRLE LCE 30-160 kW

Nerūdijančio plieno katilas gali tiekti karštą vandenį net 8 plovimo vietoms. Moduliacinis dujinis degiklis, pritaikius prie jo naujausią kondensacinę technologiją, sudaro maksimalaus našumo šildymo sistemą, pasižyminčia tuo pačiu energijos taupymu.

Integruotas su katilu siurblys patikimai tiekia plovimo vietoms karštą vandenį ir palaiko reikalaujamą slėgį. Antras siurblys tiekia karštą vandenį šilumokaičiui, kuris naudojamas grindims plovimo vietose šildyti. Žiemą tai apsaugo plovyklą nuo apledėjimo. 

Šildymo modulis – šildymas skystu kuru LCE 50-74 kW
Šildymo modulis – šildymas skystu kuru LCE 50-74 kW

Tai skystu kuru kūrenamas šildymo modulis. EHRLE naudoja pasiteisinusią technologiją, kurios dėka buvo panaudota nerūdijančio plieno kaitinimo spiralė ir aukšto našumo degimo kamera.

Tokiu būdu šildomas vanduo yra saugomas izoliuotame katile.

SLM – 50-160 kW modulis
SLM – 50-160 kW modulis

SLM moduliai naudojami šilumos šaltiniams prijungti. Jais veikiamas slėgio šilumnešis tiekiamas į plovyklą ir grįžta į šildymo sistemą. Juos būtina pritaikyti prie Buderus tipo katilų, prisijungti prie centralizuoto miesto šildymo, prie centrinio šildymo iš autonominės katilinės ir pan. Jie taip pat tiesiogiai pritaikyti prijungti prie grindų šildymo sistemų plovimo vietose. 

Mikromiltelių preciziška dozavimo sistema

Autorinė mikromiltelių preciziška dozavimo sistema išsisikiria įdomiu dizainu bei nepralenkiamu, vien tik EHRLE naudojamu mechanizmu.

Mikromiltelių preciziška dozavimo sistema

EHRLE įmonė identifikuojama visų pirma dėl bekontaktės technologijos, kurios pagrindas –mikromilteliai. Mūsų įrangos širdis - EHRLE Globoid mikromiltelių preciziško dozavimo sistema, kuria išties mūsų įmonė gali didžiuotis. Visi elementai pagaminti iš naujoviškos ir profesionalios medžiagos bei teflono, kuris užtikrina ilgalaikį ir patikimą darbą.

EHRLE Globoid yra valdomas kompiuteriu ir šio dėka Investuotojas gali netgi nuotoliniu būdu patikrinti likusį naudojamų mikromiltelių kiekį. Čia panaudojama speciali sraigtinė sistema, kuri tiksliai parenka tokį priemonės kiekį, kuris yra būtinas pirmoje programoje. Siūlomos EHRLE priemonės pasižymi dviejais svarbiais aspektais – jos ekonomiškos ir ekologiškos.
Dėl savo unikalios struktūros jos yra ženkliai labiau efektyvios, nei kitos rinkoje siūlomos chemijos priemonės, kadangi vieno miltelių maišelio pakaks ilgesniam laiko tarpui. Be to X LOP specialioje miltelių serijoje yra 50% mažiau fosfatų ir tai yra lemiamas veiksnys, dėl kurio jos gali būti naudojamos netgi ten, kur būtina paisyti griežtų aplinkosaugos reikalavimų.

Mikromiltelių preciziška dozavimo sistema

Aktyvių putų generatorius

Putų generatoriai sudaro papildomą įrangą, kuri gali būti sumontuota EHRLE plovyklose. Aktyvios putos tiekiamos į plovimo vietas atskirais antgaliais. Tokiu būdu plovyklos paslaugų spektras praplėčiamas išankstine plovimo putomis programa.

Aktyvių putų generatorius

Savitarnos plovyklų gamintojas EHRLE pirmasis įdiegia aktyvių putų sistemą, kuri papildo inovatyvią plovimo mikromilteliais technologią. Aktyvios putos padidina plovimo veiksmingumą, kadangi jų dėka purvas tampa minkštesnis ir tokiu būdu galima pašalinti netgi didelius nešvarumus. Modernus putų generatorius reikalauja tik 1,5 – 2% cheminės valymo priemonės tirštoms aktyvioms putoms pagaminti.

Kompaktinė putų generatoriaus forma leidžia panaudoti šią sistemą tiek modulinio, tiek konteinerinio tipo plovyklose.

Nepriklausoma generatoriaus hidraulinė sistema garantuoja tai, kad visada bus pasiekti tie patys putų parametrai, nepriklausomai nuo vienu metu veikiančių plovimo vietų. Platus sudėtinių dalių maišymo proporcijų reguliavimo spektras leidžia pasiekti optimalią cheminę sudėtį, putų tirštumą ir storumą. Dėl nepriklausomos tiekimo sistemos minkštos putos gali būti panaudojamos bet kuriuo metu.

Plovimo putomis sistema gali būti įrengta visose arba tik pasirinktose plovimo vietose. EHRLE putų generatorius gali gaminti nuo 0,5 mm iki 80 mm putas.

Up
Šis puslapis naudoja (cookies) kurių dėka mūsų servisas veikia geriau Sužinok daugiau Suprantu